Miten voimme auttaa?

Henkilökohtaiset yhteystiedot löydät alta.

Piiroinen

PÄÄKONTTORI JA TEHDAS

Tehdaskatu 28, 24100 Salo

design@piiroinen.com
+358 (0)2 770 610

Arvo Piiroinen Oy
Y-tunnus: 0139391-8

Metalli Piiroinen Oy
Y-tunnus: 0700166-3

Työpaikkahakemukset

rekry@piiroinen.com

Ota yhteyttä

Aloita lähettämällä viesti.

    Piiroinen tehdas

    Yhteystiedot

    Olemme valmiina auttamaan!

    Myynti/h2>

    Kristian Johansson

    Kristian Johansson

    Alihankinta

    kristian.johansson@piiroinen.com
    +358 44 502 0469

    Harold Häkkinen

    Harold Häkkinen

    Pintakäsittely

    harold.hakkinen@piiroinen.com
    +358 44 770 6150

    Ari Talus

    Ari Talus

    Metallikomponentit

    ari.talus@piiroinen.com
    +358 44 770 6112

    Tomi Pöllänen

    Tomi Pöllänen

    Urheiluareenat ja katsomot

    tomi.pollanen@piiroinen.com
    +358 400 567 769

    Timo Kaivonen

    Timo Kaivonen

    Designkalusteet, auditoriot & elinkaari­palvelut

    timo.kaivonen@piiroinen.com
    +358 44 336 2995

    Juho Nieminen

    Juho Nieminen

    Designkalusteet, auditoriot & elinkaari­palvelut

    juho.nieminen@piiroinen.com
    +358 44 244 2358

    Anna Laitala

    Anna Laitala

    Designkalusteet & elinkaari­palvelut

    anna.laitala@piiroinen.com
    +358 44 493 8866

    Tuotanto

    Marko Saarinen

    Toiminnan kehitys & projektit

    marko.saarinen@piiroinen.com
    +358 44 073 8214

    Matti Makkonen

    Matti Makkonen

    Pintakäsittely

    matti.makkonen@piiroinen.com
    +358 44 770 6303

    Timo Karlsson

    Timo Karlsson

    Metallikomponentit

    timo.karlsson@piiroinen.com
    +358 44 770 6248

    Tero Salmela

    Tero Salmela

    Muotopuristeet

    tero.salmela@piiroinen.com
    +358 44 770 6260

    Taneli Tamminen

    Taneli Tamminen

    Huolto & asennus

    taneli.tamminen@piiroinen.com
    +358 44 770 6281

    Johto

    Risto Piiroinen

    Risto Piiroinen

    Toimitusjohtaja & hallituksen puheenjohtaja

    risto.piiroinen@piiroinen.com
    +358 44 517 2392